Virtuali mokymo(si) aplinka „EDUKA klasė“ pradiniame ugdyme

Šiuolaikinių, mokymosi motyvacijos stokojančių ir gabių vaikų ugdymui labai reikalingos vienos kitas papildančios ir popierinės, ir skaitmeninės mokymo(si) priemonės. Pranešime, skirtame pradinių klasių mokytojams, išgirsite apie EDUKA klasės aplinkoje pateiktas elektronines vadovėlių versijas, papildomas skaitmenines matematikos užduotis pradinukams ir daugelį kitų mokytojų darbą lengvinančių sprendimų.
Per pamoką pademonstruosime papildomas skaitmenines matematikos užduotis, kurios pradinukams parengtos trimis lygiais EDUKA klasės virtualioje mokymo(si) aplinkoje ir padeda mokyti lengviau, o mokytis – įdomiau. Kaip mokytojas gali tinkamai suplanuoti ir išnaudoti pamokos laiką, lengviau diferencijuoti, individualizuoti ir įvertinti mokinių veiklą, o mokiniai – patenkinti smalsumą ir naujovių poreikį, įdomiau atlikti užduotis, įsivertinti, gauti greitą grįžtamąjį ryšį.
Praktinės dalies metu dalyviai patys galės pabūti EDUKA klasės mokiniais, mokytojais ir išbandyti skaitmenines užduotis.

Lektorė: Renata Kondratavičienė (Vilniaus kolegija, Lietuvos edukologijos universitetas)

Renginio data:
Renginio pradžia (trukmė): 12.00 val. (45 min.)
Vieta: ,
Lektorius/organizatorius (-iai):
Ugdymas:
Tikslinė grupė: , , ,
 
This entry was posted in . Bookmark the permalink.