„Newline Education“ serijos įranga ir edukacinės platformos „MozaBook“ ištekliai. Kaip organizuoti interaktyvią ir sėkmingą pamoką?

„Officeday“ pristatys kartu su partneriais sukurtus integruotus sprendimus – interaktyvųjį pamokų valdymą su „MozaBook“ ir „Newline“.

„Newline“ edukacinės serijos įranga ir edukacinė platforma „MozaBook“ sukuria darbo vietą, skirtą pasirengti pamokoms ir jas valdyti. Platforma skirta visų mokomųjų dalykų 1–12 klasių pamokoms.

„MozaBook“ suteikia galimybę naudotis įvairiais mokymosi ištekliais. Tai didžiulės apimties medijų biblioteka, kurios turinys skirtas mokytis ir pažinti įvairius fizikos ar chemijos reiškinius, istorinius įvykius, kitus dalykus. Bibliotekoje galima rasti daugiau kaip 1000 3D vizualizacijų, 1000 specialiai mokymo programai parengtų vaizdo įrašų, 110 interaktyvių įrankių užduotims perteikti, žinioms įtvirtinti ir patikrinti. Užduočių juostą sudaro testų redagatoriai, funkcijų lentelės, cheminių elementų lentelės, įvairūs įrankiai fizikos dėsniams patikrinti, geografijai ir kt. Platforma sukurta atsižvelgiant į integruoto mokymosi principus, todėl erdvinėse laiko juostose istoriją, meną, matematiką ir kitus dalykus galima atvaizduoti rodant bendrą vaizdą.

„MozaBook“ jau šiais mokslo metais suteiks galimybę nemokamai parsisiųsti dalį bendrojo ugdymo vadovėlių, kurie bus papildyti interaktyviu turiniu, t. y įvairiais testais ir kitomis užduotimis, kurias bus galima atlikti darbo klasėje metu.

Registracija baigta.

Renginio data:
Renginio pradžia (trukmė): 16.00 val. (45 min.)
Vieta: ,
Lektorius/organizatorius (-iai): ()
Ugdymas: , , , , ,
Tikslinė grupė: , , ,
 
This entry was posted in . Bookmark the permalink.