Mokinių motyvavimas mokytis savarankiškai

Susitikimo tikslas – kviesti diskutuoti apie motyvavimo principus, kurie skatintų mokinius mokytis savarankiškai už mokyklos ribų, susiejant tai su mokinių smalsumu ir siekiu aktyviai ieškoti informacijos.
Kokie metodai arba būdai gali motyvuoti mokytis savarankiškai? Kaip naudojant aktyvius mokymosi metodus „neužsižaisti“ ir įgyvendinti išsikeltus tikslus?
Mokinių motyvacija, dėmesio išlaikymas, aktyvumas ir smalsumas mokymosi proceso metu, kuris vyksta ir mokykloje, ir už mokyklos ribų, – tai tas teminis laukas, kurį tyrinėsime susitikime.
Atlikti tyrimai rodo, kad ir tėvai, ir vaikai, ir patys mokytojai pripažįsta, jog mokinius motyvuoja ir skatina įsitraukti į mokymosi veiklas projektinė veikla, kasdienio gyvenimo pavyzdžiai ir jų analizė ugdymo turinio kontekste, IT technologijų aktyvus taikymas mokymosi tikslams pasiekti, įdomių istorijų pasakojimas ir aptarimas, komandinės veiklos ir pan. Susitikime diskutuosime apie tai, kaip dirbant su mokiniais pasinaudoti atraktyviais ir įdomiais pavyzdžiais, įvairiomis programėlėmis ir informacija internete taip, kad tai žadintų susidomėjimą ir skatintų veikti savarankiškai.

Registracija baigta.

Renginio data:
Renginio pradžia (trukmė): 12.00 val. (45 min.)
Vieta: ,
Lektorius/organizatorius (-iai): ()
Ugdymas: , , , ,
Tikslinė grupė: ,
 
This entry was posted in . Bookmark the permalink.