Gamtos mokslų mokomės kitaip. O kaip?

Pasaulį pažinti galima daug geriau tyrinėjant, stebint. Todėl ugdymo procese vis dažniau naudojami aktyvūs mokymo(si) būdai, atliekami praktiniai darbai, vedamos pamokos netradicinėse erdvėse. 2017–2018 mokslo metais 19 Lietuvos mokyklų vyksta integruoto gamtos mokslų kurso išbandymas 5–8 klasėse. Pagal šią programą mūsų gimnazijoje mokoma viena penktokų klasė.

Renginyje sužinosite, kaip vyksta integruoto gamtos mokslų kurso pamokos, kuriose nenaudojami tradiciniai vadovėliai ir pratybų sąsiuviniai, mokiniai pažįsta gamtos mokslų pasaulį neįprastomis formomis. Tai ir užsiėmimai už klasės ribų, ir praktiniai darbai, ir stebėjimai, kuriuose siejama daugelis gamtos mokslų – biologija, fizika, chemija, geografija, aplinkosauga.

Susipažinsite su penktokams skirtais praktikos darbais, vieną iš jų – „Vanduo – gyvybės šaltinis. Kokį jį geriame, naudojame buityje?“ – atliksite patys. Be to, patobulinsite bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, sužinosite, kaip mokymo procesą paversti įdomiu bei prasmingu.

Registracija baigta.

Renginio data:
Renginio pradžia (trukmė): 12.00 val. (45 min.)
Vieta: ,
Lektorius/organizatorius (-iai): ()
Ugdymas:
Tikslinė grupė: ,
 
This entry was posted in . Bookmark the permalink.