Efektyvesnis sveikatos ugdymas 5–12 klasėse

Paskaitoje nagrinėsime sveikatai palankios mitybos tiesas. Aptarsime sveikos mitybos ABC, stebėsitės dar negirdėtais faktais apie organizmą žalojančius maisto produktus ir jų kiekius. Įgysite naujų žinių, kurias nesunkiai galima perteikti mokiniams.

Susipažinsite su organizuojamu ilgalaikiu sveikos gyvensenos ugdymo projektu, kuris suteikia vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą bei fizinį aktyvumą – ,,Sveikatiada“. Šio projekto tikslas – ugdyti mokinių ir jų šeimų sveiką gyvenseną. Siekiame užauginti naują kartą, neturinčią sveikatos problemų ir gebančią formuoti savo gyvenimo būdą atliekant informuotus sprendimus mitybos bei fizinio aktyvumo srityse.

Išbandysite veiksmingas žalingų įpročių prevencijos priemones, padedančias ugdymo įstaigose formuoti mokinių psichologinę ir socialinę kompetencijas, gyvenimo ir sveikatos įgūdžius. Užsiėmimai su šiomis priemonėmis skatina sveikai gyventi, kurti, sąmoningai rinktis, atsakyti už savo veiksmus ir suprasti savo poelgių padarinius.

Lektorė: Laura Blaževičiūtė, projekto ,,Sveikatiada“ koordinatorė, VšĮ ,,Tikra mityba“.

Registracija baigta.

Renginio data:
Renginio pradžia (trukmė): 14.00 val. (45 min.)
Vieta: ,
Lektorius/organizatorius (-iai):
Ugdymas: , ,
Tikslinė grupė:
 
This entry was posted in . Bookmark the permalink.