Skaitmeniniai sprendimai ugdymo procese

Tobulėjant technologijoms keičiasi ne tik moksleivių bendravimo, bet ir mokymosi įpročiai. Tiek gabių, tiek motyvacijos stokojančių šiuolaikinių moksleivių ugdymui kuriami įrankiai naudingesni tuomet, kai dėmesys kreipiamas į asmeninius kiekvieno vaiko poreikius. Todėl esame už tai, kad vaikai kasdien eksperimentuotų, tyrinėtų, atrastų, klaustų, gilintųsi, augtų smalsūs ir norėtų tapti savo gyvenimo kūrėjais.

Mes padedame mokytis ir mokyti kurdami integruotus mokomojo turinio sprendimus. Pristatydami EDUKA, siūlome vienoje vietoje rasti skaitmeninį edukacinį turinį ir inovatyvius ugdymo priemonių komplektus mokiniams ir mokytojams.

Susipažinsite su skaitmeniniais sprendimais ugdymo procese, kaip sudominti mokinius pamokos tema, kaip fiksuoti vaiko individualius pasiekimus. Kaip palengvinti mokytojų kasdieninę veiklą naudojant skaitmenines priemones ir įrankius. Sužinosite, kaip skaitmeniniai sprendimai padeda ugdymo procese. Bus pristatomos metodinė ir praktinės dalys, vyks skaitmeninių mokymo(si) aplinkų ir metodų demonstracija. Pranešėjai atsakys į kylančius klausimus.

Visas ugdymo priemones kuriame taip, kad padėtume mokytojams vesti įdomias, įtraukiančias, nuoseklias ir vertingas pamokas, suteikiančias ir žinių, ir įgūdžių.

Auginkime kūrybingą ir kritiškai mąstančią kartą kartu!

Registracija baigta.

Renginio data:
Renginio pradžia (trukmė): 14.00 val. (45 min.)
Vieta: ,
Lektorius/organizatorius (-iai): , ()
Ugdymas: , ,
Tikslinė grupė:
 
This entry was posted in . Bookmark the permalink.