Konstruoju savo ateitį: efektyvus mokymas per žaidimą

Norėdami sudominti ir motyvuoti mokytis šiuolaikinius vaikus, pedagogai turi pasitelkti inovatyvias mokymo priemones ir kūrybiškus sprendimus. Naujoji karta nori pati kurti, eksperimentuoti, apčiuopti dalykus, kurių mokosi. Mokytojo užduotis – jai padėti. Kaip?

Atraskite iš naujo mokymo(si) džiaugsmą kartu su vaikais! Mes tikime, kad mokymasis per žaidimą – inovatyvi ir efektyvi šiuolaikinių vaikų mokymo metodika.

Pristatysime jums itin plačiai pritaikomą ir neribotas tiek mokytojo, tiek vaikų kūrybiškumo galimybes atskleidžiančią priemonę – japoniškus edukacinius konstruktorius „LaQ“.

Sužinosite, kokios vos septynių rūšių detales turinčio ir įvairias kompetencijas ugdančio konstruktoriaus praktinės pritaikymo galimybės įvairiose pamokose. Išgirsite, kad konstravimas ne tik padeda vaikams susikaupti ir mąstyti. Juo naudojantis kur kas lengviau suprasti bei įsiminti pamokos medžiagą.

Lektorės: Danutė Pankienė, Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis, mokytoja metodininkė. Metodija Vidūnaitė, LaQ ekspertė.

Registracija baigta.

Renginio data:
Renginio pradžia (trukmė): 16.00 val. (45 min.)
Vieta: ,
Lektorius/organizatorius (-iai):
Ugdymas: ,
Tikslinė grupė: , ,
 
This entry was posted in . Bookmark the permalink.