Kaip sukurti mokyklą kiekvienam – misija (ne)įmanoma?

Lietuva yra apsisprendusi kurti demokratinę valstybę ir sudaryti galimybes kiekvienam vaikui, nepaisant jo lyties, rasės, tautybės, tikėjimo, negalios ar ypatingų gebėjimų, ugdytis saugioje aplinkoje ir plėtoti kiekvieno mokinio potencialą, auginti pasiekimus. Tačiau vis dar turime specialiąsias mokyklas, dalis mokinių vis dar nepageidaujami bendrosiose mokyklose, dalis mokinių ugdomi namuose.

O kokia tavo mokykla? Kiek Tu pasirengęs (-usi) ugdyti įvairių ugdymosi poreikių turinčius vaikus – pavyzdžiui, turinčiuosius intelekto, emocijų, elgesio, autizmo spektro sutrikimų, migrantus, romus ir kt.?

Seminare aptarsime pagrindinius įtraukiojo ugdymo bruožus ir didžiausias kliūtis, diskutuosime apie sąlygų kūrimo galimybes, taikant universalaus dizaino aplinkoje ir ugdyme principus. Išsiaiškinsime mokyklos vadovo, švietimo pagalbos specialistų, mokytojų vaidmenis ir reikalingas kompetencijas kuriant mokyklą kiekvienam. Aptarsime galimybes, kaip ir kur galima stiprinti mokyklos vadovų, mokytojų kompetencijas, reikalingas kuriant mokyklą kiekvienam.

Dalysimės patirtimi ir įžvalgomis..

Registracija baigta.

Renginio data:
Renginio pradžia (trukmė): 10.00 val. (45 min.)
Vieta: ,
Lektorius/organizatorius (-iai): ()
Ugdymas:
Tikslinė grupė: , , ,
 
This entry was posted in . Bookmark the permalink.