Svarbi informacija planuojantiesiems atvykti į parodą

Parodos organizatoriai norėtų atkreipti visų planuojančiųjų apsilankyti parodoje dėmesį į keletą dalykų:

1. Parodos renginių programa yra papildyta keletu naujų renginių – peržiūrėkite programą, išsirinkite Jums aktualiausius renginius, o programą galite atsispausdinti prieš atvykdami į parodą. Visi renginiai yra nemokami ir į juos registruotis nei iš anksto, nei atvykus į parodą nereikia.

2. Jei ketinate į parodą vykti savo transportu, maršrutą susiplanuoti galite čia.

3. Šventinis parodos atidarymas vyks 2017 m. balandžio 12 d. 10.00 val. mokyklos aktų salėje (4 aukšte). Trukmė – apie 30 min. Po atidarymo visus parodos lankytojus kviesime į mokyklos sporto arenoje veiksiančius stendus. Stendus galėsite lankyti visu parodos darbo metu.

4. Jei pageidausite gauti elektroninę pažymą už dalyvavimą parodoje, prieš atvykdami į parodą, įsitikinkite, kad turite aktyvią informacinės sistemos „Ugdymo sodas“ vartotojo paskyrą (jei neturite – užsiregistruokite: https://sodas.ugdome.lt/registruotis/pradzia), nes pažymos už dalyvavimą parodoje bus išduodamos tik informacinės sistemos „Ugdymo sodas“ vartotojams. Atvykę į parodą, lankytojų registracijos punkte pateiksite savo vardą, pavardę ir mes pažymėsime Jūsų apsilankymą parodoje. Pažymą galėsite atsisiųsti po parodos, prisijungę prie savo „Ugdymo sodo“ vartotojo paskyros.