Prasidėjo paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“

Šiandien, balandžio 12 d., 10 val. įvyko regioninės švietimo parodos „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ atidarymas Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinėje mokykloje. Parodą atidarė Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, Ugdymo plėtotės centro direktorius Giedrius Vaidelis, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos direktorė Valė Urbelienė ir Vinco Kudirkos pagrindinės mokyklos direktorė Rasa Dagienė.

Parodoje gilinamės į šių dienų švietimo aktualijas – ugdymo turinio atnaujinimo kryptis, bendruosius ugdymo planus ir mokyklų strateginį planavimą. Taip pat tęsime diskusijas apie Geros mokyklos koncepcijos įgyvendinimo galimybes, mokinių pasiekimų ir pažangos rezultatų gerinimą bei ugdymo proceso tobulinimą.

Parodoje vyks 76 renginiai be išankstinės registracijos ir veiks daugiau kaip 20 stendų. Apsilankymas parodoje nemokamas. Paroda vyks ir ketvirtadienį, balandžio 13 d.


Atmintinė, kaip atsisiųsti parodos „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ pažymą

1. Norėdami susirasti parodos „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ pažymą, prisijunkite prie informacinės sistemos „Ugdymo sodas“.
2. Pereikite į papildomą aplinką (spragtelėkite savo vardą ir pavardę viršutiniame dešiniajame kampe ir pasinaudokite nuoroda Papildoma aplinka).
3. Įsitikinkite, kad atsivėrusiame lange esate prisijungęs kaip mokytojas (viršutiniame dešiniajame kampe turi būti užrašas „Mokytojas“, jei ne – spragtelėkite šį užrašą ir pasirinkite iš sąrašo mokytojo vaidmenį).
4. Pasinaudokite meniu punktais Profesinis tobulėjimas > Paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ 2017.
5. Matysite nuorodą į dalyvių apklausos anketą. Ją užpildę galėsite parsisiųsti Jums skirtą pažymos apie dalyvavimą parodoje išrašą.

 

1 thought on “Prasidėjo paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“

Comments are closed.