Balandžio 4–5 d. Alytuje vyks paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Ugdymo plėtotės centras, bendradarbiaudami su Alytaus miesto savivaldybe ir Alytaus šv. Benedikto gimnazija, balandžio 4–5 d. Alytaus šv. Benedikto gimnazijoje organizuoja švietimo inovacijų parodą „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“. Parodoje vyks daugiau kaip 100 nemokamų renginių mokytojams ir mokyklų vadovams, veiks stendai, kuriuose bus pristatomos ugdymo(si) priemonės, įrankiai ir edukacinės programos.

Intensyvią parodos renginių programą pradėsime parodos atidarymo iškilmėmis. Susirinkusiuosius sveikins ne tik parodos organizatoriai, bet ir savo sveikinimus dovanos realybės šou „X faktorius“ dalyvė Aurėja Sinkevičiūtė, Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono karinis orkestras ir Alytaus cirkas „Dzūkija“. Iškilmės vyks balandžio 4 d. 10 val. gimnazijos aktų salėje.

Norinčiuosius susikaupti, kviesime dalyvauti prieš parodos atidarymą aukojamose šv. Mišiose. Jas aukos Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila ir kancleris Linas Baltrušaitis. Šv. Mišių pradžia – 9.00 val., Viešpaties Gailestingumo koplyčioje, Šv. Benedikto gimnazijoje.

Pagrindinė šių metų parodos kryptis – ugdymo turinio atnaujinimas. Parodos renginiuose dalyvaus ugdymo turinio kaitos procese dalyvaujantys LR švietimo ir mokslo ministerijos, jai pavaldžių institucijų specialistai, lektoriai, mokytojai praktikai, švietimo srityje dirbančių įmonių atstovai.

Su parodos lankytojais savo patirtimi dalysis ir lektoriai iš užsienio Anekė Verbek (Anneke Verbeeck, Belgija), Kristina Beri (Cristina Berry, JAV) ir prof. Miko-Jusi Lakso (Mikko-Jussi Laakso, Suomija).

Parodos organizatoriai kviečia ne tik rinktis sau aktualias temas iš daugiau nei 100 renginių, bet ir apsilankyti parodos stendų erdvėje, išbandyti įvairias ugdymo(si) priemones bei įrankius, pabendrauti su įmonių atstovais. Stendų erdvėje rasite: Alytaus šv. Benedikto gimnaziją, Alytaus Jurgio Kunčino viešąją biblioteką, Alytaus Likiškėlių pagrindinę mokyklą, Lietuvybės centrą, leidyklas „Andrena“, „Lucilijus“, „Šviesa“, TEV, „Žara“, „Baltų lankų“ vadovėliai“, taip pat įmones „Binarus“, „Biznio mašinų kompanija“, „Creator Japonicus“, „Dego“, „E. mokykla“, „Gudragalvis“, „Hnit-Baltic“, „Innospark“, „Inseria“, „Isku baldai“, „Lantel“, „Mokslo technologijos“, „Officeday“, „Švietimo tinklas“, UZU, labdaros ir paramos fondą „Mažojo Princo fondas“, Lietuvos jūrų muziejų, „Pingvinų“ akademiją.

Svarbi informacija:

Dviejų dienų parodos renginių maratoną baigsime balandžio 5 d. Lygiai 15 val. aktorius ir režisierius Paulius Tamolė visus pakvies į Kontaktų mugę! Ką aktorius ir parodos dalyviai veiks Kontaktų mugėje, sužinosite užsukę į gimnazijos sporto salę, kurioje bus įsikūrę stendai.

Regioninė paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ vyks mokinių pavasario atostogų metu. Maloniai kviečiame atvykti į Alytaus šv. Benedikto gimnaziją (Topolių g. 19A, Alytus).