Registracija į parodos „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ renginius

Norėdami rezervuoti vietą Jums patinkančiame renginyje, renginių programoje spragtelėkite ant Jus dominančio renginio. Jei jame yra laisvų vietų, spauskite „registruotis“ ir įveskite prašomą informaciją.

Laisvų vietų skaičius bus nuolat atnaujinamas. Jei registracijos metu į Jus dominantį renginį vietų nebus, patikrinkite renginių programą vėliau – artėjant parodai, gali atsirasti laisvų vietų.

Pažymos

Norėdami gauti pažymą, kuri patvirtins Jūsų apsilankymą parodoje, parodos darbo metu (balandžio 4–5 d.) apsilankykite registracijos punkte. Jame dirbsiantiems savanoriams pateikite prašomą informaciją. Savanoriai pažymės Jūsų apsilankymą parodoje. Po parodos elektroniniu paštu gausite informaciją, kaip atsiimti pažymą.

Dėmesio! Pažymos dėl dalyvavimo parodoje bus išduodamos tik tiems parodos lankytojams, kurie turi vartotojo paskyrą informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“. Yra sakoma – ruošk ratus žiemą, o roges – vasarą, todėl prieš vykdami į parodą įsitikinkite, kad turite paskyrą, o jei jos neturite – susikurkite.

Sekite renginių programą, registruokitės, paraginkite kolegas ir iki susitikimo parodoje!