Parodos stendų erdvė

Parodos organizatoriai su džiaugsmu pristato gausų parodos stendų erdvės dalyvių sąrašą. Bendradarbiavimas su kai kuriomis švietimo lauke dirbančiomis įstaigomis tęsiasi jau ne pirmus metus, su kitomis – tai naujai užsimezgusi draugystė. Ruošdamiesi šiai parodai visi dalyviai lankytojams paruošė daug staigmenų!

„Biznio mašinų kompanija“ savo stende pirmą kartą pristatys specialias sensorines ugdymo priemones (burbulų vamzdį, šviečiančius baldus, smulkiąsias sensorines priemones) ir organizuos loteriją.

Skaitmeninę mokymosi aplinką ir dienyną mokytojams ir mokyklų administracijai pristatys „Šviesa“, išduosime paslaptį, kad žada ir staigmenų stendo lankytojams. „E. mokykla“ komanda pristatys EMA – elektroninę mokymo(si) aplinką ir svetainę Egzaminatorius.lt. „Officeday“ kvies išbandyti edukacinės platformos galimybes, 3D vizualizacijas, įvairius žinių patikrinimo įrankius, atsakyti į testų klausimus ir laimėti prizų.

Leidykla TEV atsiveš ne tik leidinių, bet ir kompiuterinių darbo įrankių, skirtų V–XII klasių matematikos mokytojams. „Baltų lankų“ vadovėliai“ eksponuos vadovėlius, pratybas ir kitas pagalbines ugdymui bei savarankiškam mokymuisi skirtas priemones.

Širdies ritmą pasimatuoti bevieliu jutikliu, susipažinti su įvairiais gamtos mokslų rinkiniais bei pabandyti suprogramuoti robotuką kvies „Mokslo technologijos“. „Innospark“ stende galėsite patyrinėti lavinamąjį šviesos žaidimų staliuką, sensorinę žaidimų širmelę, žaidimų baldą-konstruktorių Tetrikubą ir kūrybinius rinkinius. „Gudragalvis“ konsultuos apie mokymo priemonių panaudojimo galimybes, eksponuos mokyklinius baldus.

„Švietimo tinklas“ pristatys specialiai mokykloms sukurtą inovatyvią priemonę ir metodiką – VEX IQ komplektą, organizuos kūrybines dirbtuves ir viktoriną. „Hnit-Baltic“ pristatys svetainę GISmokykla.lt, ArcGIS interaktyvių žemėlapių kūrimo, erdvinių duomenų valdymo ir analizės sistemą.

„Lantel“ eksponuos edukacijai per judesį skirtą mokymo bei mokymosi priemonę – IMO-learn kubus. „Inseria“ atsiveš ir demonstruos interaktyvius lentą ir ekraną, elektroninį skambutį, projektorius. „Binarus“ stende vyksiančių kūrybinių dirbtuvių metu bus galima išbandyti interaktyvias priemones ir 3D klasės turinį.

„Dego“ komandos stende lankytojai bus kviečiami kurti ritmo ir garsų interpretacijas. Užsukę į „Isku baldai“ stendą, būtinai sudalyvaukite loterijoje, kur galėsite laimėti kėdę direktoriaus lankytojui.

Visas dalyvių sąrašas:

Alytaus šv. Benedikto gimnazija
Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka
Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla, Lietuvybės centras
Labdaros ir paramos fondas „Mažojo Princo fondas“
Lietuvos jūrų muziejus
Leidykla „Andrena“
Leidykla „Lucilijus“
Leidykla „Šviesa“
Leidykla TEV
Leidykla „Žara“
MB „Creator Japonicus“
MB „Pingvinų“ akademija
UAB „Baltų lankų“ vadovėliai“
UAB „Binarus“
UAB „Biznio mašinų kompanija“
UAB „Dego“
UAB „E. mokykla“
UAB „Gudragalvis“
UAB „Hnit-Baltic“
UAB „Innospark“
UAB „Inseria“
UAB „Isku baldai“
UAB „Lantelis“
UAB „Mokslo technologijos“
UAB „Officeday“
UAB UZU
VšĮ „Švietimo tinklas“