Skelbiame parodos dalyvių veiklas stenduose

Turėdami laisvą minutę prieš / tarp / po ar vietoje renginių, būtinai užsukite į stendų erdvę mokyklos sporto salėje. Čia jūsų lauks įmonių, universitetų, leidyklų, muziejų atstovai. Pasižvalgykite po stenduose planuojamų interaktyvių veiklų, pristatymų, demonstracijų aprašymus.

Primename, kad stendų erdvė veiks abi parodos dienas visų parodos renginių metu. Joje laukiame mokytojų, mokinių, tėvelių ir senelių. Užsukite – bus įdomu!

Dalyvis Stendo aprašymas
Kūrybingumo mokykla Pademonstruosime kūrybingumo pratimų, lankytojai galės laimėti projekto rėmėjų dovanų.
Leidykla „Andrena“ Stende rasite leidyklos „Andrena“ išleistų knygų, sužinosite apie jų autorius, knygų reikšmę ugdant jaunąją kartą.
Leidykla „Lucilijus“ Mūsų stende lankytojai susipažins su naujausiomis ugdymo priemonėmis.
Leidykla „Žara“ Stende rasite įvairių mūsų išleistų knygų, ypač užsienio kalbos (prancūzų) mokymui.
Lietuvos jūrų muziejus Lietuvos jūrų muziejus atveš kūrybinę laboratoriją, keičiančią dalyvių požiūrį į mokymąsi. Laboratoriją sudaro biologiniai ir istoriniai elementai, glaudžiai siejantys praeitį su dabartimi. Istoriniams ir biologiniams faktams tyrinėti pasitelkiame kasdieninėje buityje naudojamus daiktus (prieskonius, akmenis, druską, vandenį ir t.t). Remdamiesi lakytojų prigimtiniu smalsumu, jo vaizduotės galia skatinsime į tam tikrus daiktus / objektus pažvelgti kitu kampu.
Šiaulių Ragainės progimnazija Pademonstruosime interaktyvius žaidimus, viktorinas bei interaktyvias korteles „Flippity“, kurios buvo parengtos matematikos pamokoms. Lankytojai pamatys, kaip tai veikia, ir patys galės pabūti viktorinų dalyviais.
Šiaulių universitetas Pristatysime metodines priemones, skirtas savivaldžiam ir personalizuotam mokymui organizuoti pamokoje bei formuojamojo vertinimo mokinių pasiekimams ir pažangai. Stende vykdysime konsultacijas, dalinsimės praktine patirtimi.
UAB „Baltų lankų“ vadovėliai“ Stende bus pristatoma priešmokykliniam, pradiniam ir viduriniam ugdymui skirtos mokymo priemonės. Stendo lankytojų laukia konkursai, kurių laimėtojai bus apdovanoti knygomis.
UAB „Biznio mašinų kompanija“ Balandžio 24 ir 25 d. 13:30 val. stendų erdvėje (sporto salėje) organizuosime vienintelio Lietuvoje SMART interaktyviųjų technologijų lektoriaus Andriaus Manzurovo interaktyvių ekranų ir lentų mokymus. Dalyviai galės susipažinti su ekranų galimybėmis, išmokti dirbti ir susikurti interaktyvią pamoką su SMART „Notebook“ programine įranga ar tiesiog atsinaujinti žinias. Kiekvienas apsilankęs stende turės galimybę užduoti klausimus inovacijų ekspertams. Organizuosime loteriją, kurios metu galėsite laimėti „BMK“ įsteigtus prizus.
UAB „Eduko LT“ Mūsų stende rasite mokyklines kėdes Postura+, Time Timer atgalinio skaičiavimo laikrodžius, Zometool erdvinį konstruktorių, „Spalvų mašiną“,  padedančią skatinti vaikų kūrybiškumą…
UAB „Gudragalvis“ Stende rasite edukacinių priemonių priešmokyklinio, pradinio ugdymo vaikams, Lietuvos pedagogų kartu su „Gudragalvio“ leidykla išleistų mokymo(si) priemonių.
UAB „Inseria“ Savo stende eksponuosime įrangą, skirtą moderniai klasei – interaktyvias lentas, interaktyvius ekranus, dokumentų kameras, klasės valdymo sistemą. Taip pat pristatysime priemones mokyklos infrastruktūros modernizavimui – elektroninį skambutį, vaizdo stebėjimo galimybes, garso sistemas ir pan.
UAB „Isku baldai“ Pristatysime mokyklinius baldus.
UAB „Lantelis“ Savo stende pristatysime interaktyvius kubus. Juos galima integruoti į ugdymo procesą mokytis matematikos, kalbų, kūno kultūros, pradėti pamokas atliekant fizinius pratimus. Stendo lankytojai galės ne tik pamatyti, bet ir patys dalyvauti tikroje interaktyvioje pamokoje ir atlikti įvairias užduotis. Taip pat parodysime, kaip naudoti 3D turinį su interaktyviais kubais.
UAB „Mokslo technologijos“ Pristatysime priemones, skirtas gamtos mokslų kabinetams bei sveikatos ugdymui.
UAB „Officeday“ Pristatysime bandomąją išmaniosios klasės aplinką, naudojant LanSchool klasės valdymo programinę įrangą ir edukacinę platformą lietuvių kalba MozaBook, taip pat ClassVR – virtualios realybės vizualizacijų sprendimą.
UAB „TAMO grupė“ Parodos lankytojams pristatysime EMA – elektroninę mokymo(si) aplinką ir e. vadovėlį. Lankytojai galės susipažinti su ugdymo priemonių turiniu bei naudojimosi galimybėmis.
UAB Lyderystės Ugdymo Centras (MINIBOSS BUSINESS SHOOL LIETUVA) Stende pristatysime MiniBoss Verslumo ugdymo sistemą, kuri skirta vaikams nuo 6 iki 17 metų. Sistemą pristatys pirmų ir antrų metų MiniBoss absolventai, kurie dalinsis savo Verslo Startup idėjomis, žingsniais, kaip tos idėjos buvo įgyvendintos, ko išmoko MiniBoss savaitgaliniuose užsiėmimuose. Pristatysime idėjas, kaip mūsų sistema galėtų pasinaudoti mokyklos, kurios nori organizuoti neformalųjį Verslumo ugdymą kitaip.
Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka Eksponuosime įvairius robotus, žaidimus su microbit, pristatysime fizikos ir mechanikos pagrindus su FischerTechnik konstruktoriais. Lankytojai galės dalyvauti viktorinoje su Kinect įranga, virtualiame ture su 3D akiniais ir išbandyti interaktyvų dviratį.
Vilniaus universitetas, Chemijos ir geomokslų fakultetas VU chemijos mokslo atstovų komanda pristatys „Šlykštuko“ gamybą – eksperimentą, kurį gali atlikti bet kurio amžiaus tarpsnio moksleivis – nuo pirmoko iki dvyliktoko. Šis eksperimentas padeda giliau suprasti tiek fizikinius, tiek cheminius procesus.
Vilniaus universitetas, Fizikos fakultetas VU fizikų komanda parodoje demonstruos kosminę spinduliuotę, pasitelkdami Vilsono kamerą ir elementariųjų dalelių trekus; atliks Rezerfordo tyrimą – atomo sandaros nustatymo modeliavimą-eksperimentą; atliks lazerių fizikos eksperimentus su lazerinėmis rodyklėmis (kaleidoskopai, interferenciniai vaizdai), dispersijos ir hologramų demonstravimą. Taip pat bus pristatyti parengti metodiniai leidiniai ir naujas uždavinynas, padėsiantis į(si)vertinti pasiektą fizikinių reiškinių supratimą.
Vilniaus universitetas, Gyvybės mokslų centras, Biomokslų institutas VU Gyvybės mokslų centro mokslininkai mikrobiologai demonstruos, kaip mikroorganizmus veikia įvairios natūralios ir cheminės antimikrobinės medžiagos, kaip nustatomi pačių bakterijų sintetinami antimikrobiniai junginiai bei kaip tiriamas jų aktyvumas. Mikrobiologai taip pat pristatys, kaip jų laboratorijose yra tiriami bakterijų sintetinami fermentai bei kaip jų pagalba galima gauti kvapiąsias medžiagas, kurios taikomos kosmetikoje ar parfumerijoje.
VšĮ „Edulandas“ Pristatysime įvairias priemones ir veiklas formaliam ir neformaliam STEAM ugdymui: mechatronikos ir robotikos pradmenis, laboratorinius eksperimentus ir priemones jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams.
VšĮ „Penki pojūčiai“ Eksponuosime sensorinę įrangą. Parodos lankytojams papasakosime apie įrangos taikymo galimybes, supažindinsime su galimybėmis įdiegti įrangą ugdymo, gydymo, reabilitacijos įstaigose ar naudoti individualiai. Apsilankę mūsų stende galėsite patys išbandyti ir patirti įrangos teikiamus privalumus.