Parodoje – švietimo ekspertės iš Suomijos ir Belgijos

Utenos Dauniškio gimnazijoje balandžio 24–25 d. vyksiančioje parodoje „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ lankysis dvi švietimo ekspertės – Elise Tarvainen (Isku Learning, Suomija) ir Anneke Verbeeck (,,i3-technologies“, Belgija). Jos dalyvauja įvairiuose tarptautinio lygio švietimo renginiuose ir džiaugiasi galimybe pasidalinti savo ilgamete patirtimi bei įžvalgomis su parodos lankytojais.

Elise turi milžinišką ekspertinės veiklos švietimo srityje patirtį. Ji aktyviai dalyvavo mokyklos lygmens tobulinimo procesuose, kurie  buvo susiję su Suomijos ugdymo programų įgyvendinimu lokaliame lygmenyje. Jai teko dirbti su dešimtimis mokyklų visoje Suomijoje ir padėti šiose mokyklose sukurti bendradarbiavimo kultūrą ir į mokinį orientuotą mokymą(si). Elise sukaupė daug patirties įvairiuose tarptautiniuose projektuose, ypač Persijos įlankos regione. Šiuose projektuose ji kūrė inovatyvias, pasaulinio lygio ugdymo(si) aplinkas, pritaikydama geriausias Suomijos ir kitų šalių švietimo patirtis. Elise kaip kviestinė lektorė dažnai dalyvauja įvairiuose pasauliniuose švietimo forumuose, dalyvavo ,,TED talks“ Suomijoje. Renginyje „Sumani mokymosi aplinka Suomijos pedagogikoje“ ji pristatys naujos mokymosi aplinkos dizainą, aptars pagrindinius pedagoginės mokymosi ir naujovių aplinkos formavimo principus, atsižvelgiant į naujausius praktinius sprendimus Suomijos mokyklose. Papasakos, kaip mokiniai gali aktyviai dalyvauti savo mokymosi aplinkos kūrime.

„Kai dirbi mokytoja mokykloje vaikams su specialiaisiais poreikiais, esi IT koordinatorė 25 metus, tai žinai, ko nori mokytojas ir ko jam reikia klasėje. Tapti lektore ir švietimo skaitmeninių priemonių ir įrangos konsultante man buvo svarbus profesinis žingsnis“ – sako Anneke Verbeeck, kuri šiuo metu yra ,,i3-technologies“ švietimo konsultantė. Anneke dalyvauja įvairiose tarptautinėse parodose, tokiose kaip BETT paroda, ir jai nepaprastai patinka mokyti, o ypač – įkvėpti mokytojus visame pasaulyje. „Siekime inovacijų savo klasėje!” – toks yra Anneke šūkis ir tikslas. Renginyje „Interaktyvių kubų naudojimas pamokose” ekspertė papasakos, kaip sužadinti mokinių norą mokytis, kaip mokyti(s) įtraukiant judėjimą ir interaktyviomis priemonėmis praturtinti pamokas.

Kviečiame registruotis į renginius „Sumani mokymosi aplinka Suomijos pedagogikoje“ (balandžio 25 d. 11 val.) ir „Interaktyvių kubų naudojimas pamokoje“ (balandžio 24 d. 15 val.), susitikti su lektorėmis ir užduoti Jums rūpimus klausimus!