Kūrybiškumą atraskime netikėčiausiose vietose!

Robotai ir dirbtinis intelektas jau vairuoja, patarnauja ir rašo straipsnius. Kas lieka žmogui ir jo kūrybiškumui? Antrąją parodos „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ dieną nuo parodos renginių maratono kūrybiškai atsipūsti kviečia Tomas Ramanauskas ir Kristupas Sabolius. Tomas ir Kristupas siekia, kad mokyklos pamokos būtų praturtintos kūrybingumo istorijomis ir pavyzdžiais, nes taip mokyti ir mokytis įdomiau ir smagiau. O jie tą tikrai žino – abu lektoriai yra kūrėjai, kurie džiaugiasi galėdami savo patirtimi dalintis su Lietuvos mokyklomis.

Tomas Ramanauskas – komunikacijos specialistas, autorius, režisierius, reklamos agentūros „New!“, turinio agentūros „Super You“ ir prekės ženklo kūrimo studijos „Godspeed“ bendraįkūrėjas ir partneris, daugiau nei dešimtį metų dirbantis kūrybingumo srityje. Kristupas Sabolius – filosofas, rašytojas, vertėjas, VU filosofijos fakulteto docentas ir Masačusetso technologijų instituto (MIT) afilijuotas mokslininkas.

Tomas ir Kristupas žada: „pateiksime šūsnį įkvepiančių, kūrybingumo svarbą ir žavesį iliustruojančių pavyzdžių iš chemijos, fizikos, verslo ir kitų disciplinų, kuriose kūrybingumo paprastai neieškome“. Kviečiame balandžio 25 d. drauge paieškoti kūrybiškumo netikėčiausiose vietose su lektoriais renginyje „Interaktyvi pamoka: kūrybingumas mokykloje“.