2017 m. didžiulio susidomėjimo sulaukė paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“

Balandžio 12–13 d. Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinėje mokykloje vyko regioninė švietimo paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“. Atidarymo akimirkos.

Antrąją parodos dieną sulaukėme lankytojų antplūdžio ir garbingų svečių vizitų: susirinkusiuosius sveikino, parodoje apsilankė ir renginiais domėjosi Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. Pagrindiname antrosios parodos dienos renginyje „Apie vadybą ir lyderystę: strateginis planavimas – prãsmės ar beprasmybės?“ dalyvavo LR švietimo ir mokslo viceministras Gražvydas Kazakevičius.

Parodos „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ skaičiai:
• 75 renginiai;
• 2856 lankytojai;
• 29 įmonės ir organizacijos.

Atmintinė, kaip atsisiųsti parodos „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ pažymą.
1. Norėdami susirasti parodos „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ pažymą, prisijunkite prie informacinės sistemos „Ugdymo sodas“.
2. Pereikite į papildomą aplinką (spragtelėkite savo vardą ir pavardę viršutiniame dešiniajame kampe ir pasinaudokite nuoroda Papildoma aplinka).
3. Įsitikinkite, kad atsivėrusiame lange esate prisijungęs kaip mokytojas (viršutiniame dešiniajame kampe turi būti užrašas „Mokytojas“, jei ne – spragtelėkite šį užrašą ir pasirinkite iš sąrašo mokytojo vaidmenį).
4. Pasinaudokite meniu punktais Profesinis tobulėjimas > Paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ 2017.
5. Matysite nuorodą į dalyvių apklausos anketą. Ją užpildę galėsite parsisiųsti Jums skirtą pažymos apie dalyvavimą parodoje išrašą.

 

1 thought on “2017 m. didžiulio susidomėjimo sulaukė paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“

Comments are closed.