Alytiškiai parodą „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ atidarys su trenksmu

Koks turėtų būti įsimintinas parodos atidarymas? Gyvas, spalvingas ir pilnas netikėtumų, įtraukiantis lankytojus ar kupinas gerumo ir prasmės kiekvienam jo dalyviui? Matyt, svarbūs visi išvardyti dalykai. Visko po truputį. Kiekvienam. Juk ir pati paroda bus itin įvairi – net 100 renginių mokytojams ir darželių auklėtojams, bibliotekininkams, vadovams, savivaldybių atstovams. Tokiam intensyviam renginių maratonui Alytaus šv. Benedikto gimnazija ir Alytaus savivaldybė rengiasi iš peties ir planuoja visus parodos svečius ir dalyvius iškilmingai pasveikinti.

Balandžio 4 d. 10 val. gimnazijos aktų salėje lankytojus sveikins Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo viceministras Gražvydas Kazakevičius, Ugdymo plėtotės centro direktorius Giedrius Vaidelis, Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius, Alytaus šv. Benedikto gimnazijos direktorė Loreta Šernienė. Geros nuotaikos visiems įpūs Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono karinis orkestras, salę muzikos garsų pripildys balsingoji „X faktoriaus“ dalyvė Aurėja Sinkevičiūtė, o Alytaus cirko „Dzūkija“ akrobatinis kvartetas pristatys įstabų pasirodymą.

Dar tebeplevenant Kristaus Prisikėlimo šventės dvasiai, norinčiuosius apsilankymą parodoje pradėti susikaupimu Šv. Benedikto gimnazija pakvies į čia pat įsikūrusią Viešpaties Gailestingumo koplyčią, kur juos ruošiasi šiltai sutikti ir per šv. Mišias maldoje drauge pabūti Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila bei kancleris Linas Baltrušaitis. Šv. Mišių pradžia – 9.00 val.

Kviečiame dalyvauti visose parodos atidarymo iškilmėse ir geriau pažinti alytiškius bei Šv. Benedikto gimnaziją, kuri vadovaujasi krikščioniškosiomis vertybėmis, rūpinasi kiekvienu savo bendruomenės nariu ir visapusišku jo augimu.