Svarbi informacija apie registraciją į renginius ir pažymas

Registracija

Norėdami rezervuoti vietą Jums patinkančiame renginyje, renginių programoje spragtelėkite ant Jus dominančio renginio. Jei jame yra laisvų vietų, spauskite „registruotis“ ir įveskite prašomą informaciją.

Laisvų vietų skaičius bus nuolat atnaujinamas. Jei registracijos metu į Jus dominantį renginį vietų nebus, patikrinkite renginių programą vėliau – artėjant parodai, gali atsirasti laisvų vietų.

Pažymos

Mokytojai, norintys gauti pažymas už dalyvavimą parodoje, parodos darbo metu turi atvykti į registracijos punktą ir pasiimti parodos dalyvio kodą.

Pažymas už dalyvavimą parodoje „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ bus galima atsisiųsti iš informacinės sistemos „Ugdymo sodas“, įvedus parodos dalyvio kodą. Jas galės atsisiųsti tik tie parodos lankytojai, kurie:

  1. parodos metu registracijos punkte pasiims parodos dalyvio kodą;

  2. turės naudotojo (būtinai mokytojo) paskyrą informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“ (ją susikurti galima ir po parodos).

Pažymų atsisiuntimo instrukcija:

  1. Prisijunkite prie „Ugdymo sodo“.
  2. Pereikite į papildomą aplinką (spragtelėkite savo vardą ir pavardę viršutiniame dešiniajame kampe ir pasinaudokite nuoroda „Papildoma aplinka“).
  3. Įsitikinkite, kad atsivėrusiame lange esate prisijungę kaip mokytojas (viršutiniame dešiniajame kampe turi būti užrašas „Mokytojas“, jei ne – spragtelėkite toje vietoje esantį užrašą ir iš sąrašo pasirinkite mokytojo vaidmenį).
  4. Pasinaudokite meniu punktais Profesinis tobulėjimas → Sužinokime. Tobulėkime. Veikime 2019.
  5. Atsiradusiame laukelyje įveskite parodos dalyvio kodą.
  6. Matysite nuorodą į dalyvių apklausos anketą, kurią užpildę galėsite parsisiųsti Jums skirtą pažymos apie dalyvavimą parodoje išrašą.