Parodoje „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ gausus būrys mokytojų ir kitų švietimiečių

Šiandien, balandžio 24 d., 10 val. įvyko regioninės švietimo parodos „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ atidarymas Utenos Dauniškio gimnazijoje. Parodą atidarė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus patarėja Audronė Šuminienė, Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, laikinas Ugdymo plėtotės centro vadovas Rimas Stankevičius, Alytaus šv. Benedikto gimnazijos direktorė Loreta Šernienė ir Utenos Dauniškio gimnazijos direktorė – parodos šeimininkė Asta Skeirienė.

Gera nuotaika visus užkrėtė tautiškos muzikos kapela „Untyte“, o parodos pradžią skelbė pagonybę menantys instrumentai ragai! Pasibaigus iškilmingam reginiui šokio žingsneliu į renginius ir stendų apžiūrą visus išlydėjo šiuolaikinių šokių grupė ,,DiaDance“.

Parodoje per dvi dienas įvyks daugiau kaip 80 nemokamų renginių mokytojams ir mokyklų vadovams, veiks stendai, kuriuose bus pristatomos ugdymo(si) priemonės, įrankiai ir edukacinės programos. Pagrindinė šių metų parodos kryptis – Prasmės ir atradimų mokykla. Paroda vyks ir ketvirtadienį, balandžio 25 d.

 

1 thought on “Parodoje „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ gausus būrys mokytojų ir kitų švietimiečių

Comments are closed.