2018 m. paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ subūrė švietimo bendruomenę

 

„Pasidalijimas patirtimi daug svarbiau už paskaitas“, – mokytojas iš Alytaus (Dzūkijos pagrindinė mokykla)

 

Balandžio 4–5 d. Alytaus šv. Benedikto gimnazijoje rinkosi švietimo bendruomenė iš visos Lietuvos. Į regioninę švietimo parodą „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ Alytuje atvyko kolegos net iš Žemaitijos.

Dzūkijos TV reportažas

Ugdymo plėtotės centro reportažas

Organizatorių džiaugsmui, mokytojai ir kiti švietimui neabejingi žmonės gausiai lankė renginius ir domėjosi parodos stendų erdvėje pristatomomis inovacijomis. Ir lankytojų skaičius, ir atsiliepimai apie parodą patvirtino – ypač svarbus yra gyvas bendravimas ir tiesioginė gerosios patirties sklaida. Bene dažniausiai buvo minima, kad renginys yra naudingas, reikalingas ir aktualus.

Parodos „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ skaičiai:

  • 100 renginių;
  • 2903 lankytojai;
  • 27 įmonės ir organizacijos.

Parodos neaplenkė ir garbūs svečiai – parodą atidarė Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo viceministras Gražvydas Kazakevičius, Ugdymo plėtotės centro direktorius Giedrius Vaidelis, Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius, Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila ir Alytaus šv. Benedikto gimnazijos direktorė Loreta Šernienė.

Atmintinė, kaip atsisiųsti parodos „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ pažymą:
1. Norėdami susirasti parodos „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ pažymą, prisijunkite prie informacinės sistemos „Ugdymo sodas“.
2. Pereikite į papildomą aplinką (spragtelėkite savo vardą ir pavardę viršutiniame dešiniajame kampe ir pasinaudokite nuoroda „Papildoma aplinka“).
3. Įsitikinkite, kad atsivėrusiame lange esate prisijungęs kaip mokytojas (viršutiniame dešiniajame kampe turi būti užrašas „Mokytojas“, jei ne – spragtelėkite šį užrašą ir pasirinkite iš sąrašo mokytojo vaidmenį).
4. Pasinaudokite meniu punktais: Profesinis tobulėjimas > Paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ 2018.
5. Matysite nuorodą į dalyvių apklausos anketą. Ją užpildę galėsite parsisiųsti Jums skirtą pažymos apie dalyvavimą parodoje išrašą.

 

1 thought on “2018 m. paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ subūrė švietimo bendruomenę

Comments are closed.