Kviečiame tapti parodos „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ dalyviais ir pristatyti inovacijas mokykloms!

Kviečiame įmones, organizacijas, įstaigas balandžio 24–25 d. dalyvauti trečiojoje „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ parodoje ir pristatyti savo kuriamas ar jau sukurtas inovacijas švietimui.

Šiais metais paroda vyks Utenos Dauniškio gimnazijoje. Parodos tema – Prasmės ir atradimų mokykla. Mokytojus, mokyklų vadovus, mokyklų steigėjus, švietimo pagalbos specialistus kviesime pasisemti idėjų, kaip kurti aktualų ugdymo turinį, tobulinti bendravimą ir bendradarbiavimą bei prisidėti prie asmenybės augimo.

Sukūrėte naują produktą ar mokymo(si) priemonę? Išbandėte naują metodiką ir galite papasakoti sėkmės istoriją? Organizuojate vaikus sudominančias edukacines veiklas ir žinote, ką patarti mokytojams? Jei bent į vieną klausimą atsakėte TAIP – kviečiame jungtis į parodos dalyvių būrį! Stenduose pristatykite naujoves mokykloms, organizuokite didaktinius ir švietimo aktualijų renginius ar edukacinius užsiėmimus.

Norinčius dalyvauti parodoje kviečiame iki 2019 m. vasario 25 d. užpildyti anketą dalyviams. Anketas vertins Ugdymo plėtotės centro sudaryta komisija. Įdomiausius ir labiausiai parodos tematiką atitinkančius pasiūlymus pateikusius pakviesime dalyvauti parodoje: pasiūlysime vietą ekspozicijai abi parodos dienas ir laiką vienam renginiui kiekvieną parodos dieną. Atrinktų dalyvių sąrašas bus paskelbtas parodos „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ svetainėje iki kovo 5 d.

Parodą organizuoja Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Ugdymo plėtotės centras, bendradarbiaudami su Utenos miesto savivaldybe, Utenos švietimo centru ir Utenos Dauniškio gimnazija.

Kilus klausimams, kreipkitės el. p.: paroda@upc.smm.lt